Erion Veliaj bëhet murator

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 25.04.2022, 18:36

Erion Veliaj, tipi që bën sikur mbjell pemë por që në fakt ngre beton, duket se i kanë ardhur mend dhe më në fund është futur “në rrugë të drejtë”. Si duket zotëria në fjalë e kuptoi që fotot me biçikletë apo mbjelljet e pemëve “nuk i pinin më ujë” dhe vendosi të rrokë mistrinë dhe t’i futet llaçit. Fundja ai kulla betoni ngre, pse të mos i japë një dorë oligarkëve edhe me llaçin?

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit