Johnny Depp: Kisha frikë se ish-gruaja do të vetëvritej nëse e braktisja  

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 20.04.2022, 20:21

Në gjyqin kundër ish-bashkëshortes, Johnny Depp ka thënë se nuk ka goditur asnjë grua në jetën e tij.

58-vjeçari në gjyqin e tij prej 100 milionë dollarësh për shpifje, i tha gjykatës së pavarësisht abuzimit të supozuar, ai qëndroi me ish-gruan e tij Amber Heard sepse kishte frikë se ajo do të vetëvritej siç bëri nëna e tij kur babai i tij e la atë.

Johnny Depp trial live: Actor describes horrific finger injury in vodka bottle fight with Amber Heard | The Independent

“Shumë herë kur përpiqesha të largohesha, ajo më ndalonte në ashensor me rojet e sigurisë duke qarë, duke bërtitur "Unë nuk mund të jetoj pa ty, do të vdes.""-tha Johnny Depp.

Sipas mediave të huaja, ajo e ka paditur Depp-in dhe i kërkon atij 100 mln dollarë, duke pretenduar se ai e ka e quajtur gënjeshtare dhe e akuzon për shpifje.

Johnny Depp trial: He is testifying against Amber Heard for second day : NPR

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit