E moshuara në Kavajë mbytet në pus, tronditen familjarët

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 09.04.2022, 17:09

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kavajë. Mësohet se një grua është gjetur e mbytur në pus nga familjarët e saj. E moshuara me iniciale L.X 75-vjeçe nuk ka shenja dhune në trup dhe ka dyshime se mund të jetë vetëhedhur në pus.

Njoftimi i policisë:

Kavajë/Informacion paraprak Më datë 09.04.2022, në Kavajë, në fshatin Lus i Vogël, nga familjarët, është gjetur e mbytur në pusin pranë banesës së saj, në dukje pa shenja dhune, shtetasja L. X., 75 vjeçe. Nga hetimet paraprake të kryera, dyshohet se është vetë-hedhur në pus. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit