JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Gastronominë e mbyllën, por bufeja e Qeverisë me tavolinat plot (VIDEO)
Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 07/04/2021 17:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kryetari i Shoqatës së Gastronomëve, Petrit Kllokoqi ka publikuar një video në rrjetin social “Facebook”, ku shihen pamje nga bufeja e qeverisë, dhe shihen një numër i konsiderueshëm i njerëzve, të cilët janë ulur nëpër karriget e bufes e po shërbehen me pije e ushqim.

“Përderisa Gastronomia është mbyllur, Ka kush na zëvendëson: Byfe-ja e Qeverise së Kosoves”, ka shkruar në mbishkrim të videos Kllokoqi.

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?
  • KË DO VOTONI MË 25 PRILL?