JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Pamje të rënda! Pasi u ‘kapën’ me fjalë, punonjësi godet me levë në kokë të moshuarin
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 13/01/2021 14:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një video e rëndë ka mbërritur në redaksinë JOQ Albania. Sipas një qytetari ngjarja ka ndodhur në Lezhë. Nga pamjet duket se një punonjës është konfliktuar me një banor pranë një shtëpie. Arsyet e konfliktit nuk janë plotësisht të qarta, por mesa kuptohet edhe nga video, po bëhen disa punime në rrugë. Në një moment pasi ‘kapen’ me fjalë, punonjësi e qëllon me levë të moshuarin. Ky i fundit zmbrapset dhe mundohet të mbahet dhe të përballojë goditjen e rëndë.