JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Sulmoi fizikisht një 22-vjeçare, prangoset 20-vjeçari në Gostivar
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 13/01/2021 12:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mbrëmë rreth orës 22:45, në rrugën "Leningradska" në Gostivar, pjestarët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria 20-vjeçarin M.M. nga Gostivari, i cili më herët në rrugët “Mara Ugrinova” dhe “APJ (JNA)” në Gostivar, e ka sulmuar fizikisht 22-vjeçaren A.M. nga Gostivari informon Tetovasot. Personi në fjalë është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për pastrimin dhe dokumentimin e çështjes, pas së cilës kundër tij do të ngritet parashteresë përkatëse./Ts