JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Alarmohet Vlora/ Të shtëna armë zjarri ngrejnë në “këmbë” policinë
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 20/11/2020 21:10

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Breshëri armësh janë dëgjuar disa çaste më parë në qytetin e Vlorës, duke alarmuar të gjithë qytetin dhe ngritur policinë në këmbë. Edhe pse uniformat blu janë vënë në lëvizje, nuk dihet ende nga erdhën plumbat. Ndërkohë, bëhet me dije se një telefonatë që ka mbërritur në Policinë e Vlorës, ka raportuar të shtëna arme zjarri në Novoselë të Vlorës.

Vijon...