JOQ Albania
Home

Lopa e godet me brirë, shqiptari niset me helikopter drejt spitalit
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 29/06/2020 14:12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një 54-vjeçar shqiptar që banon në Luginën e Aostës në Itali është goditur nga brirët e lopës.

54-vjeçari, punëtor në atë zonë, është dërguar në spital në gjendje të rëndë.

Ai u shtrua në repartin e reanimacionit të spitalit "Parini”. Shqiptari është transportuar drejt spitalit me helikopter.

Për momentin, mjekët janë ende të rezervuar për fatin e 54-vjeçarit.

Burimi: notiziaoggi.it | Përktheu dhe Përshtati: JOQ ALBANIA