JOQ Albania
Home

Detajet/ E reja që i dha fund jetës tragjikisht 1 vit më parë kishte akuzuar kushëririn për abuzim seksual
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 24/05/2020 16:48

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës. Si raportohet një vajzë është gjetur e pajetë në banesë.

E ditur më tej bëhet se ajo i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesë.

Së fundmi detaje të reja kanë dalë në lidhje me këtë ngjarje të rëndë. E ditur bëhet se 21-vjeçarja me inicialet A.M. është vetëvarur me litar në katin e 3-të të banesës.

Ajo është gjetur pa jetë nga familjarët e saj, sipas syri.net. Gjithashtu e ditur bëhet se e reja një vit më parë kishte denoncuar kushërinin për ngacmim seksual.

Djali i xhaxhait të saj ishte dënuar me tetë muaj heqje lirie për këtë gjë. Por raportohet se ai e ka përfunduar dënimin dhe është i lirë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, por ende nuk ka informacion sepse vajza e re e ka kryer aktin ekstrem.