JOQ Albania
Home

E rëndë, var veten me çarçaf i burgosuri
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 24/05/2020 15:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë raportohet nga qyteti i Fierit. Sipas informacionit paraprak një 51-vjeçar i ka dhënë fund jetës në burgun e Fierit.

Si raportohet ai ka varur veten me çarçaf në tualetin e paraburgimit. Të ditura janë bërë dhe inicialet e tij. Ato janë B.Z.

51-vjeçari ishte nga Mallakastra dhe në paraburgim kishte përfunduar, pasi ishte dënuar për veprën penale trafikim i lëndëve narkotike.

Pritet që në vijim policia të japë më shumë detaje në lidhje me këtë ngjarje të rëndë.

Foto ilustruese