JOQ Albania
Home

Pamje të rënda/ Burri pa ndjenja në tokë: I iku gjuha, u desh 30 minuta që të vinte ambulanca
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 02/03/2020 20:18

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një video me pamje të rënda ka mbërritur pranë redaksisë së JOQ Albania mbrëmjen e sotme.

Në video e nisur nga një qytetar shikohet se një burrë është i shtrirë pa ndjenja. Si thotë dhe qytetari që ka nisur videon mund t’i ketë rënë infarkt dhe se i ka ikur gjuha.

Ajo që është më e rëndë në gjithë këtë histori është se qytetari që ka nisur videon tregon se është dashur më shumë se 30 minuta që të vijë ambulanca.

Mesazhi:

Tani para 15 min te komuna e Parisit. Ai burri me duket infrakt. I iku gjuha. Vetëm se u dash me shume se 30 min me ardh ambulanca.

Si shikohet dhe në video burrit i janë afruar disa persona për t’i dhënë ndihmën e parë.