JOQ Albania
Home

Burri bën kërdinë në market, rrotullohet disa herë mos e shikon njeri e fut produktin në xhup
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 01/03/2020 1:42

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një qytetar ka shkruar pranë redaksisë JOQ Albania dhe tregon se si një person ka vjedhur në një market në Kamëz.

Në videon që ai ka nisur shikohet se personi merr një produkt nga një raft dhe e fut në xhupin e tij. Ai shikon disa herë vërdallë në mos e pikas njeri dhe më pas e fut e në xhup.

Personi në video shikon disa herë në mos ka njeri afër, por ka harruar si duket që kamera e ka filmuar gjithë veprimin e tij vetëm prej një qytetetari JO.

Personi që ka nisur videon ka shkruar:

Sot në orën 19:40. Në një market në Kamëz.

Kujtojmë këtu se kohët e fundit në redaksinë e JOQ Albania ka mbërritur shumë video të tilla, ku shikohet se si persona të ndryshëm që vjedhin nëpër markete.