JOQ Albania
Home

Tifozja e Lazios e kthen në traditë, zhvishet sërish pas fitores ndaj Interit
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 17/02/2020 13:11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Lazio ka marrë mbrëmjen e djeshme një fitore të madhe me përmbysje ndaj Interit me rezultatin 2-1.

Kryeqytetasit, tashmë renditen në vendin e dytë në klasifikim, vetëm një pikë pas Juventusit kryesues duke u futur kështu fuqishëm në garën për titull.

Padyshim, një nga tifozet speciale të Lacios është edhe aktorja italiane Ana Falki.

Fotot e saj të nxehta pas çdo suksesi të bardhekaltërve janë kthyer në një traditë dhe nuk mund të mungonin as kësaj here.

47-vjeçarja nuk ka harruar të përshëndesë ekipin dhe tifozët e Lazios edhe pas sfidës së mbrëmshme.