JOQ Albania
Home

Shokuese/ Tre të rinj me motor tëheqin zvarrë policin për 500 metra
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 14/02/2020 1:48

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dy burra me një motor kanë tërhequr zvarrë një polic për mbi 500 metra. E gjitha kjo ka ndodhur, pasi ata nuk donin të gjobiteshin për shkeljen e rregullave të qarkullimit rrugor. Ngjarja ka ndodhur në Indi.

Polici ka tentuar ti ndalojë të rinjtë, të cilët kanë qenë duke udhëtuar me shpejtësi tej normave të lejuara por ata e kanë tërhequr zvarrë për më shumë se 500 metra.

Policia po kërkon tre të rinjtë ndërsa polici ndodhet i shtruar në spital.

Videoja e incidentit është regjistruar nga disa persona që udhëtonin në një automjet tjetër .

Burimi: Ndtv / Përktheu dhe Përshtati: JOQ ALBANIA