JOQ Albania
Home

Messi-Ronaldo në sulm dhe Pep Guardiola si trajner/ Ky pritet të jetë Juventusi i sezonit tjetër
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 12/02/2020 18:41

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Juventusi po kalon momente të vështira në Serinë A dhe drejtuesit po bëhen gati të ndërhyjnë fuqishëm në merkato kur të përfundojë sezoni. Gjithçka pritet të fillojë me Pep Guardiolën si arkitekt.

“The Sun”, mundohet të hedhë pak dritë, por duket se e tepron me fantazinë. Një goditje e madhe në sulm pritet të jetë Lionel Messi në sulm. Ronaldi-Messi bashkë te një ekip, e kishit imagjinuar?

Ç'ta zgjasim më shumë... Më poshtë keni të rreshtuar formacionin e Juventusit sezonin e ardhshëm, gjithmonë sipas "The Sun".