JOQ Albania
Home

Skandali/ Del video ku McGregor tradhëton bashkëshorten e tij
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 12/02/2020 17:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Conor McGregor është gjithmonë në qendër të vëmendjes. Para dy javësh, ai u rikthye ne UFC, ku mposhti që në raundin e parë Donald Cerrone.

Pas fitores, ai ka festuar si i tërbuar deri në orët e vona. McGregor njihet si një person që i pëlqejnë aventurat.

Irlandezi është i martuar me Dee Devlin që nga viti 2008 dhe djali i tij i parë, Conor Jack, ka lindur në vitin 2017.

Së fundmi, një video e McGregor është publikuar nga media të ndryshme, ku shihet duke tradhëtuar bashkëshorten e tij.

Një vajzë e paidentifikuar që mban telefonin e saj në dorë, duke kërcyer, ndërsa McGregor është i shtrirë në krevat gjysmë i zhveshur.

Nuk është hera e parë që McGregor akuzohet për tradhti ndaj gruas së tij, por tashmë me këtë video të publikuar, gjërat pritet të marrin një kthesë edhe më të madhe.