JOQ Albania
Home

Andres Iniesta nuk e ka humbur klasin, ish-ylli i Barcelonës bën një pasim magjik
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 12/02/2020 16:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Vitet kalojnë, por klasi vazhdon të mbetet.

Andres Iniesta ka dhuruar spektakël në Japoni gjatë ndeshjes që Vissel Kobe i tij ka luajtur në Champions League-ën aziatike kundër Johor DT.

Ish-ylli i Bacelonës ka qenë autor i një pasimi magjik prej 45 metrash që ka mrekulluar të pranishmit dhe që ka çuar te goli i parë vendasit.

Takimi është fituar 5-1 nga Vissel Kobe dhe Iniesta ka treguar se vazhdon të jetë fantastik.

Ndiqeni: