JOQ Albania
Home

Georgina shkëlqen në tango, Ronaldo e admiron nga salla
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 07/02/2020 15:22

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Georgina Rodriguez, dashura e Cristiano Ronaldos, ishte prezantuese e Sanremos mbrëmjen e së enjtes. Bukuroshja argjentinase dukej fantastike madje i befasoi të gjithë duke vallësuar si profesioniste një tango.

Të gjithë e shijuan momentin, por ai që duket mbeti me gojë hapur ishte pikërisht Ronaldo.

CR7 tregoi se është një adhurues i flaktë i të dashurës së tij, pasi gjatë gjithë momentit të kërcimit sytë e tij shkëlqenin, teksa e shihte Georginën dhe e duartrokiste.

Pas mbarimit të vallëzimitm ajo tha se kjo ishte tango e saj e parë dhe se ishte pikërisht Ronaldo që e mësoi të kërcente.

Georgina tha:

Është hera e parë që kërcej një tango në Sanremo. Ronaldo më ka ndihmuar, më ka mbështetur, është ai që më mësoi shumë në shtëpi.”