JOQ Albania
Home

Përplaset për vdekje 25-vjeçarja shqiptare
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 07/11/2019 13:51

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një rast i rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Cuneo të Italisë.

25-vjeçarja shqiptare e identifikuar me inicialet L.I gjeti vdekjen tragjike pasi u përplas nga një automjet,

E reja e kishte parkuar makinën në një vendndalim në autostradën Asti-Cuneo dhe po kalonte në anën tjetër të karrexhatës kur u përplas.

Për pasojë e reja gjeti vdekjen e menjëhershme.

Sipas mediave lokale, shoferi që përplasi shqiptaren kali në gjendje shoku dhe u shoqërua në emergjencë.