JOQ Albania
Home

Ronaldo protagonist edhe jashtë fushe, “i fut duart” Georiginës në publik
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 05/11/2019 10:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ronaldo dhe Georgina shkëlejnë edhe jashtë fushe. Të ftuar së fundmi të dy në “MTV EMA 2019”, çifti i famshëm dukeshe në formë perfekte dhe mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Partnerja e Ronaldos, kishte nxjerë edhe në pah format e saj bombastike të cilat viheshin menjëherë re edhe nga fustani i saj i çarë dhe tepër i ngushtë.

Teksa po pozonin, Ronaldo e ka mbajtur njërën dorë më poshtë se ç’duhet.

Ja fotoja që po bën edhe xhiron e internetit: