JOQ Albania
Home

Mund t’ju përngjajë me një atmosferë ‘ferri’, por do ju pëlqejë aq shumë sa do të ndiheni sikur jeni në ‘parajsë’
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 31/10/2019 16:13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mbrëmjen e sotme do të mund të shikoni engjëjt e Maria Bonitës të shndërruara në djaj të vërtetë... Nuk po flasim për pamjen, ‘djaj’ në mënyrën e lëvizjeve të nxehta me të cilat do t’ju ‘përvëlojnë’ teksa i shihni që performojnë nga tubi.

Ëmbëlsia e bukurosheve do të marrë tjetër kuptim këtë darkë ‘Halloween-i’, pasi padyshim që nuk keni parë më parë shtriga kaq sensuale dhe joshëse apo vajza-mace me forma perfekte.

Klubi vetë do të shndërrohet në një shtëpi terrori, ku ju do të jeni ‘preja’ e tigëreshave që do përformojnë vetëm për ju dhe do t’ju lënë pa fjalë me lëvizjet e tyre. Dritat e frikshme do t’u japin hijeshi hireve të tyre teksa pasqyrohen në trupat e ‘djajve performues’.

Mund t’ju përngjajë me një atmosferë ‘ferri’, por do ju pëlqejë aq shumë sa do të ndiheni sikur jeni në ‘parajsë’ e s’do të donit të dilnit më prej aty...

Argëtimi këtë natë padyshim që do të mbretërojë vetëm në klubin e famshëm Maria Bonita, aty ku atmosfera ka kuptim dhe çdo gjë vishet me lezet falë vajzave të mrekullueshme.

Mos harroni!

Çfarë ndodh tek Maria Bonita, mbetet tek Maria Bonita…

Adresa: Bulevardi Zogu i Parë (ish-Treni)

Për më shumë informacion klikoni linkun MARIA BONITA