JOQ Albania
Home

E identifikon veten si mace, flet 31-vjeçarja: Partnerin e kam ‘padron’
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 30/10/2019 16:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një grua, e cila identifikohet si mace, thotë se ky stil jete e ka sjellë më pranë marrëdhënies me partnerin.

Veç kësaj, Kat Lyons e cila ka nisur të hiqet si mace që në adoleshencë, thotë se kjo e ka bërë të ndihet më shumë vetvetja.

31-vjeçarja e kuptoi që donte të ishte një ‘mace’ kur ishte në shkollë të mesme dhe mori të interpretonte rolin e një maceje.

Tashmë Kat është bërë modeled he punon tek Cat Girl Manor, një rezidencë në Kolorado Springs që mban evente të ndryshme me persona që luajnë role të ndryshme.

Ajo e njohu partnerin e saj 52-vjeçar Robrecht Berg, gjatë një eventi të Comic Con disa muaj më parë. Ata të dy thonë se marrëdhënia e tyre po shkon shumë mirë edhe pse i gjykojnë shpesh për diferencën moshore.

Kat thotë se asaj i pëlqen që të jetë mace dhe se partnerin e ka si ‘padronin’ e saj.

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania