JOQ Albania
Home

Ishte duke pirë kakaon e mëngjesit, e reja nga Tirana vë duart në kokë kur sheh “mikun” e paftuar në filxhan
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 28/10/2019 18:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në jetën e përditshme mund të përballemi shpesh me të papritura, të cilat mund të ndodhin kudo.

I tillë është rasti i një qytetareje nga Tirana, e cila ka dërguar një foto në redaksinë e JOQ Albania, ku tregon incidentin e pakëndshëm që i ka ndodhur teksa konsumonte kakaon në mëngjes në një lokal.

Siç shihet dhe në foto, brenda në filxhanin me kakao ndodhej edhe një "mik" i paftuar; një krimb.

Mesazhi i plotë:

Pershendetje JOQ. Kakao shqiptaresh😌 Sot ne mengjes ne pun duke pir kakaon ndjem krimbat🤦🏻‍♀️ Flm."