JOQ Albania
Home

“Ylli” i Real Madridit relaksohet nën ritmet e këngëtares shqiptare
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 28/10/2019 9:08

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ylli i Real Madridit, Vinisius Xhunior, ka postuar së fundmi një story në profilin e tij në Instagram, ku shihet të dëgjojë një këngë të këngëtares së njohur shqiptare, Tayna.

Sulmuesi i madrilenëve ka shfrytëzuar kështu kohën e lirë dhe anulimin e derbit me Barçën, për të dëgjuar muzikën e artistes shqiptare.

Siç duket edhe nga emojit që ka përdorur, Vinicius po e shijon në maksimum këngën e Taynës. Kujtojmë që braziliani i Realit shihet si një nga talentët më të mëdhenj të futbollit botëror.