JOQ Albania
Home

Me bikini kuq e zi dhe gjoksin shpërthyes, Enca “çmend” meshkujt në Instagram
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 27/10/2019 19:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Enca është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të komentuara në estradën shqiptare.

Ajo njihet për fotot dhe videot provokuese që shpesh ndan me fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në Instagram një fotografi e veshur me bikini kuq e zi, ku shfaq format e saj fizike, me të cilën ka "tërbuar" fansat.

Në përshkrimin e fotos, ajo shkruan:

Po ku ke pas ti najherë naj Encë?!"

Nuk dihet nëse kjo është mesazh i koduar për dikë, apo e ka shkruar pa ndonjë arsye.