JOQ Albania
Home

Nga Ronaldo te Salah, nuk do e besoni sa kushtojnë orët e futbollistëve
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 25/10/2019 22:18

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Padyshim që lojtarët mëtë mirë në botë si Messi, Ronaldo, Salah, Van Dijk, apo dhe shumë të tjerë nuk i kanë aspak problem paratë dhe bëjnë një jetë të luksoze.

Paratë e shumta që fitojnë nga kontratat me klubet apo me agjensitë e reklamimeve, atanuk ngurojnë t’i shpenzojnë në rroba apo bizhuteri të ndryshme.

Shpesh herë kemi parë lojtarë që në duart e tyre mbajnë orë shumë të shtrenjta, të cilat kapin vlera stratosferike.

Por sa shkojnë realisht vlerat e këtyre orëve që ata mbajnë në duar, e keni menduar ndonjëherë? Më poshtë do t’iu sjellim orët që mbajnë disa prej futbollistëve dhe çmimet e tyre.