JOQ Albania
Home

I theu krevatin duke kryer marrëdhënie me partnerin, nëna hedh vajzën në ‘gjyq’: Dua para të blej një të ri
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 25/10/2019 14:51

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një grua ka 'hedhur në gjyq' vajzën e saj pasi zbuloi se i ka thyer krevatin ndërsa kryente marrëdhënie.

Tashmë Nicole i kërkon vajzës së saj 1,600 paund për një krevat të ri.

Nicole e ka çuar të bijën Rhiannon në një program televiziv në Australi ku bëhet një formë gjyqi televiziv. Në 'pune' e sipër, sipas saj, Rhiannon dhe partneri i saj kishin thyer disa dërrasa si dhe kornizën e shtratit.

Tani ka hyrë sherri në familje pasi nëna do lekë për krevat të ri ndërsa vajza thotë se nuk mund ta paguajë për momentin.

Duke treguar rastin e saj, Nicole shprehet:

Unë dhe partneri im ishim jashtë për një jave dhe Rhiannon e lamë të kujdesej për shtëpinë. I thashë që mund të përdorte një dhomë miqsh që ka një krevat të mirë brenda. Kur u kthyem, shkova në dhomë dhe zbulova se krevati ishte thyer. U ndjeva shumë keq nga fakti që ajo e kishte thyer dhe s'i bëhej fare vonë."

Rhiannon nga ana tjetër shpjegoi se e kishte thyer krevatin prej pasionit intensiv. Por si duket po bënte shaka pasi më vonë tha se disa nga miqtë e saj kishin fjetur në atë krevat.

Si përfundim, gjykatësi mbështeti nënën dhe vajzës i mbeti të paguante është 2099 dollarë si dëmshpërblim.

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania