JOQ Albania
Home

E lejon të birin që të veshë fustane, nënën s’e lënë rehat njerëzit: Po përpiqesh ta bësh gay?
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 25/10/2019 11:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një nënë ka vendosur që ta lërë të birin të jetë vetvetja, por nuk po e lënë rehat kritikat e njerëzve.

Danielle Carver Folkner e lejon djalin e saj trevjeçar që të veshë fustane dhe këpucë rozë sa herë që ai do, dhe i ka ardhur në majë të hundës me fjalët që thonë njerëzit.

Ajo ka treguar se djalit i pëlqen qe të duket si motra e tij dhe prandaj do të veshë fustane, por njerëzit i thonë që po e kthen në gay.

Qëkur Danielle filloi ta lindte Jameson-in të dilte jashtë shtëpisë me fustane vajzash, në të cilat janë të stampuara personazhet e tij të preferuara të filmave vizatimorë, nuk ka gjetur qetësi nga fjalët.

Shumë shpesh asaj i bëjnë pyetje si ' po përpiqesh ta bësh gay?' dhe më pas shtojnë 'ku po shkon kjo botë'.

Por 34-vjeçarja thotë se mes gjithë problemeve që mund të ketë në të ardhmen, Jameson dhe fustani padyshim nuk do jenë një i tillë.

Ajo tregon:

Jameson ka dy motra të mëdha dhe i pëlqen të bëjë çfarë bëjnë ato."

Për Danielle rëndësi ka që i biri të jetë i lumtur dhe jo se çfarë thotë bota.

Burimi:Mirror|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania