JOQ Albania
Home

“Hajde bëjmë partinë e prapakolpëve”/ Biznesmeni gay ‘sfidë’ të hapur Kujtim Gjuzit: U shtriva, eja më trego burrërinë zemër
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 11/10/2019 11:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Biznesmeni gay, Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi kanë pasur një 'përplasje' të vogël mbrëmë duke folur virtualisht në studion e ‘360 gradë’ të Artur Zhejit.

Në një moment, Ilirjani u paraqit me anë të një lidhje audio-vizive dhe me vete kishte edhe një buzëkuq ngjyrë rozë.

Ndërkohë që fliste, biznesmeni tha se Kujtimi ishte mashkulli i ëndrrave të tij, dhe Gjuzi nuk e mbajti veten.

Replikat mes të dyve:

Gjuzi: Je në muajin rozë, po pampersin e ke marrë. Kujtimi është prejardhje pellazge.

Ilirjani: Ngjyrën nuk e kam për parti.

Gjuzi: Hajde bëj partinë e prapakolpave në Tiranë ta shohësh sa vota ke. Respektin e ke, ta ka bërë ligjin Baca.

Ilirjani: Kujtim të puth fort tironsi im i dashur.

Gjuzi: Nuk ka shans të më puthësh ti mua. Unë pranoj puthje nga çdo princeshë shqiptare, jo nga ty.

Ilirjani: Kujtim ta ndërroj mendjen, kujdes, të puth. Unë i dua njerëzit e vështirë, i dashuroj.

Gjuzi: Nga ana njerëzore unë e pranoj dashurinë tënde, ti je zemër. Mendjen e ke së prapthi, e ke në prapakolp. Nuk të funksionon mirë qendra e inteligjencës.

Ilirjani: Unë jam gjithë kjo pjeshkë, si mos të më dojë, edhe pjeshkë me lekë. Të puth zemër.

Pas këtij debati biznesmeni nga Tepelena ka publikuar disa foto të mediat e tij sociale si dhe i ka bërë një 'sfidë' të hapur zotit Gjuzi.

I shtrirë në shezlong, Ilirjani shkruan:

Eja Kujtim se u shtriva unë. Eja më trego burrërinë tënde zemër."