JOQ Albania
Home

Aksident i rëndë në Shijak, një i vdekur dhe dy të plagosur
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 10/10/2019 17:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Shjak, ku dy makina janë përplasur mes tyre duke i marrë jetën një personi dhe duke plagosur dy të tjerë.

Viktima është identifikuar si shtetasi Qemal Tuda.

Ndërkohë që i plagosur rëndë ka mbetur drejtuesi tjetër i makinës dhe një pasagjer.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në fshatin Gjepalaj të Shijakut, ndërkohë që po punohet për sqarimin e rrethanave të aksidentit.