JOQ Albania
Home

Kishte dy të dashur, ky është burri i Marsidës i dënuar në Gjermani
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 10/10/2019 16:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/