JOQ Albania
Home

Flet nëna e Dritanit: Me Marsidën s’e kishte seriozisht, ishte lidhje pasioni
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 10/10/2019 14:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/