JOQ Albania
Home

Vjehrra e Dybalës: E urrej atë, vajza ime të lidhej me një femër më mirë
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 10/10/2019 14:06

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Katerina Fulop, e cila është nëna e partnerës së futbollistit të Juventusit Paolo Dibala i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj të fundit. Gjatë një prononcimi në një emision televiziv, e ëma e Oriana Sabatinit, ka dekalruar se e urren futbollistin e Juves.

Kjo pasi e mori vajzën e saj në Europë dhe ato tani shihen shumë rrallë. Në prononcimin e saj, Katerina tregon se ka pasur një moment aspak të qetë ku ajo ka tentuar edhe të vetëvritet. Gjithashtu tha se do ishte më mirë që vajza e saj të lidhej me një femër

Ajo shprehet:

E vetmja gjë që nuk pëlqej te Paolo është se ai e solli Orianën në Europë. Unë i them se e urrej dhe ai përgjigjet që po kujdeset për të. Kam tentuar të vetëvritem, ai e ka mbajtur atë larg meje. Gjatë një periudhe më janë dashur plot katër muaj që të shoh vajzën. Ishte një fazë tepër stresuese. Më mirë do ishte sikur vajza ime të ishte lidhur me një femër."