JOQ Albania
Home

Nënë e tre fëmijëve, kjo është Marsida për të cilën ndodhi ngjarja në Kavajë
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 10/10/2019 10:51

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/