JOQ Albania
Home

Dinamika e ngjarjes në Kavajë/ Zbulohet lidhja që kishte vajza me Haxhollin dhe policin
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 10/10/2019 10:36

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/