JOQ Albania
Home

Bletët zbarkojnë në fushë dhe pickojnë Dani Alveshin
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 08/10/2019 10:28

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një episod totalisht i pazakontë ka ndodhur në një ndeshje të kampionatit brazilian të futbollit.

Një tufë bletësh janë bërë protagoniste në ndeshje Sao Paulo- Fortaleza.

Insektet “pushtuan” fushën për pak momente, ndërsa sulmuan edhe ish-yllin e Barcelonës e PSG-së, Dani Alves.

Braziliani u thumbua nga bletët, ku u desh ndërhyrja e shokëve apo edhe gjyqtarit kryesor për të normalizuar situatën…

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/