JOQ Albania
Home

Ia shiti virgjërinë deputetit për 1.3 milionë paund, flet 23-vjeçarja: Ishte një zotëri i vërtetë
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 02/10/2019 22:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një 23-vjeçare nxori në shitje virgjërinë që të fitonte para në mënyrë të shpejtë për të nisur karrierën që ka dashur gjithmonë.

Lia nga Anglia është shprehur se virgjërinë ia shiti një deputeti në të pesëdhjetat dhe se prej kësaj fitoi 1.3 milionë paund.

E reja përdori shërbimet e ofruara nga ‘Cinderella Escorts’ për t’i arritur qëllimet që kishte dhe thotë se shitja e eksperincës së parë është një hap i rëndësishëm drejt emancipimit.

Thuhet se ‘fituesi i ankandit' është shoqëruar me vajzën dy muaj përpara se të ndodhte ‘konsumimi’ i marrëdhënies dhe i ka dhënë vajzës 17,700 paund në muaj.

Lia tha gjithashtu se ajo jeton me të ëmën dhe se ajo e mbështet në të gjitha planet që ka.

Sa i përket deputetit, 23-vjeçarja tha që ishte një zotëri i vërtetë, shumë i edukuar dhe me kontakte shumë të rëndësishme në Londër.

E reja u shpreh:

Është shumë emocionuese që të njohësh një person me fuqi kaq të madhe. Një të moshës sime nuk e gjen dot kështu. Më bëri shumë përshtypje që kishte shoferin dhe ekipin e tij të sigurisë. Më vjen mirë që dikujt si atij i interesoja."

Burimi:Mail Online|Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania