JOQ Albania
Home

Kushton 1500 dollarë nata, fotot e mahnitshme brenda hotelit super luksoz
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 02/10/2019 16:08

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në botë ka shumë hotele, nata e qëndrimit tek secili, kap vlera ta paimagjinueshme.

Tek ky hotel superluksoz që gjendet në Australinë Perëndimore një natë kushton 1500 dollarë.

Princi Andrew, ish-duka i Yorkut po qëndron në hotelin më të vlerësuar nga Perth me pamje të mrekullueshme të lumit Swan, një vaskë gjigande luksoze dhe një bar i tij i pajisur me alkool falas.

Vetëm për të qëndruar një natë në këtë hotel gjigand duhet të kesh në xhep shumën marramendëse.