JOQ Albania
Home

Tifozja e çmendur e Messit shpallet “Miss bum-bum”
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 01/10/2019 15:08

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Suzy Cortez, tifozja e cila çmendet pas Lionel Messit, është shpallur së fundmi "Miss bum-bum". 29-vjeçarja braziljane është zyrtarisht femra me të pasmet më seksi në botë.

Eventi që u mbajt në Mexico City, në të cilin pati vajza konkurente nga e gjithë bota, shpalli fituese pikërisht, Suzy Cortez.

Vendin e dytë dhe të tretë e morën Rayane Laura Souza, që përfaqësonte Francën dhe Jessica Lopes, e cila përfaqësonte Britaninë, të dyja po me origjinë braziljane.

Kujtojmë që Suzy, njihet nga të gjithë si fanse e çmendur e argjentinasit, Lionel Messi dhe poston vazhdimisht foto e veshur me fanellën e tij.