JOQ Albania
Home

Enigma që po “tërbon” internetin, ja sa vjeç ishte realisht tifozi i vogël me cigare
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 12/09/2019 10:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Gjatë orëve të fundit, një video e një tifozi të vogël duke thithur për qejfin e tij një cigare në shkallët e stadiumit, ka bërë xhiron e internetit.

Fillimisht u mendua se ai ishte një minoren, por tashmë është zbuluar realisht edhe mosha e tij e vërtetë.

“Fëmija” që u fokusua nga kamerat duke tymosur cigare dhe që i fiksoi të gjithë, në fakt është një 36-vjeçar, që vuan nga sëmundja e plakjes së fytyrës dhe nanizmit.

Duke qenë i vogël në strukturë, pamja e tij i ka gënjyer të gjithë, ndërsa fëmija tjetër që ndodhet përkrah tij është i biri.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/