JOQ Albania
Home

Makina blind me targa ruse përplaset tek ish-sheshi “Shqiponja”, shoferi zhduket pa gjurmë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 11/09/2019 22:18

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Informacion paraprak

Një aksident rrugor është shënuar pak minuta më parë tek ish-sheshi Shqiponja në kryeqytet.

Sipas informacioneve paraprake, është aksidentuar një makinë blind me targa ruse. Shoferi ka humbur kontrollin dhe makina është batuar në njërën anë.

Shoferi ka braktisur automjetin pas aksidentin dhe është zhdukur pa gjurmë. policia dyshon se automjeti është i vjedhur, ose drejtuesi i mjetit është person në kërkim.

Nuk dihet ende nëse ka patur të plagosur nga ky aksident.

Foto nga vendngjarja

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/