JOQ Albania
Home

U zgjua në një dhomë spitali, 26-vjeçari merr vesh se kishte humbur tre vajzat
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 11/09/2019 15:15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Burimi:UNILAD|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/