JOQ Albania
Home

“Fordi” përplas motorin në superpstradën Lezhë-Laç
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 10/09/2019 10:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një i plagosur është bilanci i aksidentit ndodhur pak më parë në superstradën Lezhë-Laç, në afërsi të Milotit.

Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes kanë konfirmuar për JOQ Albania se ishte makina tip "Ford Focus" që ka përplasur një motor, teksa ishte duke ecur.

Mësohet se drejtuesi i mjetit është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe është në spital.

Sipas qytetarit, policisë dhe ambulancës i është dashur kohë të shkojë në vendin e ngjarjes duke bërë që i plagosuri të dergjej në rrugë për disa minuta.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/