JOQ Albania
Home

Ronaldinho nuk e ka humbur klasin, ja si e “poshtëron” kundërshtarin
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 09/09/2019 10:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Edhe pse ka disa vite që është tërhequr nga futbolli i luajtur, Ronaldinho vijon të ketë po të njëjti klas si dikur.

Së fundmi, 39-vjeçari brazilian po angazhohet me fubollin e sallave, ku edhe aty nuk rresht së treguari aftësitë e tij, sidomos, teknikën e lartë, golat e bukur apo dhe driblimet dehëse.

Në një video që po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale mund të shihni si Ronaldinho tallet keqazi me kundërshtarin, duke na rikthyer në kohët e tij të arta. 

I shkreti kundërshtar….

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/