JOQ Albania
Home

Hapi telefonin para kamerës, Çanit i vjen mesazhi live: O k**
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 08/09/2019 15:12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Moderatori dhe gazetari i njohur Arian [ani në nisje të sezonit të ri të emisionit të tij “Zonë e Lirë”, i ka ndodhur një incident i pakëndshëm.

Teksa po promovonte në ekran këngën e reperit Capital T, Çanit i erdhi në telefon një mesazh me përmbajtje banale.

Teksa hapi videon në telefonin e tij, pasi nuk ishte ende gati nga regjia, në telefoni mbërriti mesazhi në të cilin shkruhej: O k**”.

Por duke marrë parasysh tipin e hapur të Çanit, ai e ka kaluar me sportivitet dhe nuk i ka kushtuar shumë vëmendje detajeve të tilla të cilat i konsideron të parëndësishme.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/