JOQ Albania
Home

Shqipërisë nuk i vendosin himnin para ndeshjes, lojtarët refuzojnë të luajnë
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 07/09/2019 20:44

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

E papritura ka ndodhur para ndeshjes Francë-Shqipëri.

Në momentin kur do këndohej himni i kombëtares shqiptare, organizatorët kanë vendosur një himn tjetër, çka ka sjellë kaos para ndeshjes.

Lojtarët nuk kanë pranuar të luajnë dhe po qëndrojnë në vend deri sa situata u zgjidh.

Pas afërsisht 5 minutave kaos, është vendosur himni dhe më pas gjithçka ka vijuar normalisht.