JOQ Albania
Home

Të veshur bukur e të kuruar në detaje, miliarderët fotografohen duke qeshur në funeralin e gjyshes
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 06/09/2019 14:40

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Gjyshja e motrave Gigi dhe Bella Hadid, Ans van den Henrik është ndarë nga jeta në moshën 78-vjeçare pas betejës me kancerin.

Lajmin e dha nëna e super modeles me anë të një postimi prekës në Instagram.

Ndërkohë, në funeralin e të moshuarës së ndjerë ka marrë pjesë edhe Dua Lipa, e cila shoqëronte Anwar Hadid.

Si duket lidhja e Duas me Anwar tashmë është shumë serioze. Këngëtarja shqiptarë tashmë po kalon mjaft kohë edhe me familjen e tij duk iu gjendur pranë në këto ditë të vështira.

Në media janë publikuar edhe disa foto nga momenti kur grupi Dua, Anwar dhe motrat Bella e Gigi, të veshur me të zeza ndodheshin në funeral.

Edhe pse sapo i kishin dhënë lamtumirën gjyshes,  ata janë parë duke qeshur me njëri-tjetrin.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/