JOQ Albania
Home

Nuk donin që të ecnin në këmbë, dy gratë filmohen duke i ‘marrë frymën’ skuterit
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 05/09/2019 15:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dy gra, disi të shëndosha, janë parë duke udhëtuar me një ‘mobility scooter’, rrugëve në Darlington.

Dyshja nuk donin që të ecnin në këmbë kështu që ishin strukur të dyja tek scooter-i në një mënyrë aspak të rehatshme.

Një video e shpërndarë në rrjet tregon një grua, në sedilje, duke drejtuar mjetin dhe një tjetër pasagjere e ulur në mënyrë aspak të përshtatshme.

Dy gratë në dukeshin si të pa shqetësuara nga mënyra e çuditshme në të cilën po rrinin ndërsa scooter-i vazhdonte të ecte me shpejtësi pavarësisht peshës që po mbante.

Videoja është publikuar në rrjet nga një 27-vjeçar dhe ka marrë më shumë se 200,000 shikime. Bashkë me videon ai shkruante se pamja ju duke sa gazmore aq edhe e pabesueshme.

Andrew Hunter shprehej:

M’u desh të shihja dy herë se s’po e besoja se çfarë po shihja. Mendova se ishte sa e pazakontë edhe gazmore. Nuk i njoh personat në video. Isha në furgonin e punës kur ktheva kokën dhe i pashë."

Burimi:Mail Online|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/