JOQ Albania
Home

29-vjeçarja shqiptare gjen guximin të rrëfejë dramën e jetës, ja si e zbuloi se i shoqi e tradhtonte me shokun e tij të ngushtë
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 02/09/2019 14:29

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një vajzë 29-vjeçare ka shkruar në redaksinë e JOQ Albania dhe ka treguar se është e tronditur nga ajo që ka bërë bashkëshorti i saj.

Ajo tregon se është e martuar me një burrë 34 vjeç dhe se së bashku kanë edhe një vajzë. Sipas asaj që tregon e reja deri para disa kohësh ata bënin nj jetë relativisht të lumtur.

Por gjithçka ndryshoi, kur ajo kuptoi se i shoqi po e tradhëtonte. Më e keqja në gjithë këtë histori është se ajo kuptoi se i shoqi nuk po e traqdhëtonte me asnjë femër tjetër, por me shokun e tij të ngushtë.

29-vjeçarja tregon se kishte raste bënte lëvizje femërore por kurr kisha menduar se i pëlqenin dhe meshkujt. Më tej ajo tregon se ajo është në një moment shumë të vështire dhe nuk di si të veprojë.

Po ashtu ajo tregon se është shumë e helmuar në shpirt dhe se ka filluar ta urrejë me gjithe shpirt dhe se ka raste kur mendon ta denoncoj në polici.

Mesazhi i plotë:

Përshëndetje JOQ. Jam një vajzë 29 vjece e martuar me një djalë 34 vjec. Kemi një vajzë të vogël dhe deri para pak kohesh bënim një jete relativisht të lumtur. Ka disa kohe që burri më tradhton. E kisha kuptuar nga sjelljet e tij dhe vendosa ti lexoj mesazhet në celular. Doja të dija patjetër kush ishte kjo zuskë që po më prishte familjen.Kohet e fundit jemi bëre si moter e vella, raporte pothuajse nuk kemi fare Mbas shumë kontrollesh mora vesh se çfarë nuk ekziston asnjë femër tjetër.Ai më tradhton me një mashkull,shokun e tij të ngushtë. Nuk e di sa zgjat kjo histori. Që kur jemi njohur kishte raste që kisha disa mendime të cuditshme. Ai ishte shumë i ëmbël dhe i edukuar, kishte raste bënte lëvizje femërore por kurr kisha menduar se i pëlqenin dhe meshkujt. Jam në një moment shumë të vështire dhe nuk di si tè veproj. Të gjithe personat që kemi afër mendojnë se jemi cifti perfekt. Jam shumë e helmuar në shpirt dhe kam filluar ta urrej me gjithe shpirt. Ka raste mendoj ta denoncoj në polici dhe ta fus në burg për një aktivitet të paligjshëm që ai kryen vetëm për hakmarrje . Ndoshta largohet dhe nga shoku ngushte që na eshte bërë si fëmija e dyte. Kerkoj mendim nga fansat pa ofendim. Mund ti ndodh të gjitheve kjo situate."

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/