JOQ Albania
Home

Punësoi ndërtuesin për t’i rregulluar çatinë, i zoti i shtëpisë zbulon talljet që ai i bënte në internet
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 02/09/2019 13:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pronari i një shtëpie nuk u ka besuar syve kur ka parë një foto në mediat sociale që ishte shkrepur në çatinë e shtëpisë së tij.

38-vjeçari e kuptoi se ndërtuesi që ai kishte punësuar për të punuar me çatinë kishte kryer nevojat fiziologjike për ‘gallatë’ në rrjetet sociale.

Sikur të mos mjaftonte kjo, punëtori kishte postuar edhe një foto të vetes në Internet ndërsa bënte nevojat sipër.

Burri, i cili ka kërkuar që të mbetet anonim, tha se e kishte punësuar ndërtuesin për të rregulluar një rrjedhje që kishte në çati dhe se kishte bërë kërkime për kompaninë me të cilën ai punonte përpara se ta merrte vendimin.

Ai u shpreh për mediat:

Më duhej të rregulloja një rrjedhje. Pashë një reklamë tek një broshurë. Bëra kërkimet e mia dhe mendova se ishte situata në rregull. Kur u ngjita lart pashë se çfarë kishte bërë."

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/